Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy advance-re...

Samsung galaxy advance-re lesz android 4.2.2-es frissítés vagy valamilyen android javítás?

Figyelt kérdés
A 4.1.2-es jelly bean nagyon nem jó. odinnal is próbáltam többször is frissíteni de úgy is gyakran lefagy, a youtube gyakran szaggat... szinte mindig képes lefagyni.. kevés ram okozhatja? vagy az androiddal van a gond? Visszaraktam rá a régi 2.3.6 androidot most ezt használom de ez már nagyon elavult :( de legalább nem fagy.. a jelly bean király lenne sokkal "pörgősebb" vele a teló de a sok lefagyás elviselhetetlen meg a telómat is féltem.

2013. nov. 7. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Az androiddal nincs probléma lehet, hogy egyéni hiba..
2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg a fejlesztői beállításoknál levenni az ablak, áttűnésanimációból. Animátor időtartamából. Illetve háttérfolyamatok korlátozása is jó lehet. De ehhez jelly bean kell. Ace 2-m van rettenet felgyorsította. Grafikán nem veszek észre különbséget a sebességen kívül.
2013. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És így tuti hogy jobb lesz? nem fog lefagyni sem? mert feleslegesen nem akarom rárakbi a jb-t :/
2013. nov. 10. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
üdv! utolsó válaszoló: a háttéfolyamatokat mennyire korlátoztad?
2014. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!