Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung telefonokat is kell...

A samsung telefonokat is kell első alkalommal 24 órát tölteni, hogy erősödjön az akksi, mint az iphoneknél?

Figyelt kérdés
Most vettem egy samsung galaxy sIIIminit.

2013. nov. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
a mai aksikat már nem kell lítium ionos , asszem? már mind mostanában, felrakod tölteni 2-3-4 órára és utána mehet a menet.
2013. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, és az iphoneokat sem.
2013. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyik okostelefont sem kell tölteni x óráig. addig töltöd ameddig akarod(azért nyilván nem kell egész nap rajta hagyni a töltőn), mivel ha feltölt akkor a telefon már nem vesz fel áramot csak annyit, amennyit tétlen állapotban elhasznál(azt hiszem valahogy így van).

DE semmiféleképpen ne hagy, hogy lemerüljön, mivel az rontja az akksi teljesítményét.

2013. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben.Nagyon köszönöm.Csak biztos alartam lenni, mert ez életem első okostelefonja, iPadom van de az más.Köszönöm még1x
2013. nov. 8. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Az se más. Technológiáját tekintve abba is ugyan olyan aksi van benne mint már közel 10 éve minden ilyen eszközben. Már nem kéne újdonságnak lennie a töltésre vonatkozó információnak.
2013. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az eladók vannak lemaradva , mikor vettem a tellót is azt mondta az eladó.
2013. nov. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!