Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék csinálni a telefono...

Mit tudnék csinálni a telefonommal?

Figyelt kérdés
Rootoltam a Vodafone Smart II-es telefonomat majd nyomtam egy gyári beállítások visszaállítását és mikor bekapcsolom ezt írja ki, hogy beállítások varázsló alkalmazás váratlanul leállt (process.com.jrdcom.JrdSetupWizard) Megköszönném ha valaki tudna nekem ebben segíteni!

2013. nov. 8. 13:37
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Hard reset. Keresd ki a telefonodat.

www.hard-reset.com

2013. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a választ, csak az a gond hogyha lenyomom a kikapcs+volumeup gombot nem jön elő a recovery menu. Ebben nem tudnátok segíteni?
2013. nov. 9. 20:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyit ír ki hogy "All data will be lost, continue" és alul van egy PIPA és X gomb rámegyek a pipára home gomb és nem történik semmi. Csak tölt egyet azt ugyanaz van.
2013. nov. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!