Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +3614675700 erről a számról...

+3614675700 erről a számról több hívást is kapok. Itt olvastam, hogy másokat is zaklatnak ezzel és, hogy valamilyen biztosító cég. Nekem semmi kedvem velük beszélni, ha átverés ha nem. Valahogy le tudnám tiltani ezt a számot, hogy ne tudjanak hívni?

Figyelt kérdés
+3614675700,telefon, pannon,zaklatás, hívás, idegesítő, letiltás

2013. nov. 8. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyszerűbb felvenni és közölni, hogy nem érdekel? Én mrá egy baromi egyszerű technikát fejlesztettem ki. Felveszem, elmondja mit akar, megmondom hogy nem érdekel, köszönöm, hogy hívott. Ha erősködik, ismét elmondom, hogy nem érdekel, és sajnos le is kell tennem. Ilyenkor a 99% -uk már megérti, hogy nemet mondtam. És még mindig nem beszélgetünk max 1 perce csak.


Szerintem egyszerűbb mint idegeskedni.

2013. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%

Engem erről a számról hívtak. 1x felvettem, és csak 10 másodperc zene ment, majd letette. Néztem is. Pár nappal később újra hívott. Felvettem. Egy nő volt, és bemutatkozott, hogy a T-mobile nevében telefonál és egy visszautasíthatatlan ajánlata van, mert valami biztosítást köthetek a t-mobillal. De csak azért mert baromi jó ügyfelük vagyok. Mondtam, hogy nagyon köszönöm, de nem érdekel. Ekkor felháborodva közölte, hogy de ez visszautasíthatatlan ajánlat!!! Mondtam, hogy köszönöm, akkor sem érdekel... Erre vérig sértődve visszakérdezett, hogy akkor végig sem hallgatom?

Mondtam, hogy amennyiben csak ezért hívott fel, akkor ne haragudjon miatta, de nem, ne is húzzuk egymás idejét.

"Akkor rendben, viszont hallásra" és le is tette.


Ő volt megsértődve, ez tetszett benne :D


De szerintem is célszerűbb lenne felvenni, és megmondani, hogy nem érdekel.

2013. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

felveszed és elmondod neki a következőt:

#@&**#...-#&@*** :D

2013. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:

-Halló, tessék?

-Kettőskereszt kukac és csillag csillag kettőskereszt pont pont pont kötőjel kettőskereszt és kukac csillag csillag csillag.

-Rendben, többször nem hívom. Viszhall.


Legközelebb kipróbálom :D

2013. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azok a jelek csúnya szavakat jelölnek xd
2013. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a te verziód jobb, el kell ismernem :D
2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Az Egyik Fekete válasza:
A legjobb megoldás a nem kívánt hívások blokkolása telefonszám alapján. Erre manapság minden okostelefon képes vagy gyárilag, vagy egy külső alkalmazás segítségével. Amennyiben külső alkalmazás segítségével valósítható meg a funkció, akkor előfordulhat, hogy az pénzbe fog kerülni.
2015. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!