Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Au pair-kedni ennyi pénzért?...

Au pair-kedni ennyi pénzért? Vagy átverés az egész?

Figyelt kérdés

Az egyik oldalon heti 300 GBP/ hét a fizetés egy UK-i családnál. Szerintem irreális az összeg. Mindenhol max 80-110 között szokott lenni. Szerintetek lehet, hogy nem átverés?

(Még csak nézelődöm, nem regisztráltam ezért nem is írtam a családnak.)



2013. okt. 6. 20:07
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Ennyi pénzért dolgoznék, habár szinte lehetetlen, hogy valaki ennyit kínálna egy au pair munkáért! Vagy átverés vagy elírták...


Amúgy nem lebeszélni szeretnélek,(nem tudom a jelenlegi helyzeted, hogy miért mennél ki, nyelvtanulás vagy pénzgyűjtés, de hidd el, ha rossz családot fogsz ki nem olyan buli ám az egész..., sajnos tapasztalatból beszélek)


Nagyon kitudják ám használni az embert.

Én testileg, lelkileg kikészültem.

2013. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En ugyanazt tudom mondani, mint az elozo valaszolo. Nehez jo csaladot talalni, kozel sem olyan jo buli mint azt sok helyen leirjak. Totalisan kikeszultem en is!

2013. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszokat!:)

Nyárra szeretnék majd kimenni, csak előre tájékozódom. Elsősorban a nyelv gyakorlása a célom, nem a pénzkeresés. Szerintem is átverés amúgy...

Mik voltak a rossz tapasztalataitok, ha megkérdezhetem?

2013. nov. 9. 12:07
 4/8 anonim válasza:
gyere hollandiaba :))
2013. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hollandia? Az meg sem fordult a fejemben. Te ott vagy? :) Hát, az angolomat szeretném tuningolni, ott pedig nem hollandul beszélnek?

Mesélj, légyszi! :D

2013. nov. 17. 11:14
 6/8 anonim válasza:
ez elég átverés szagú nekem is egy angol "család" irreáliasn magas összeget igért havi összesen 1 millió forintnyit (fizetés plusz heti zsebpénz)skypeozni meg nem volt idejük :/
2013. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Ez szerintem is átverés.

Emellett még annyit hozzáfűznék,hogy a sz@r családból is ki lehet lépni ,ahol engem is testileg és lelkileg kikészítettek.:-) Kitartás kérdése,meg,h mi a célod vele!


Akár nyelvtanulás,akár pénzgyűjtés céljából,de vágj bele!

Mi van akkor ha nem jön be? Na,ugyan?!Annyi,hogy suttyomba/vagy nem suttyomba elkezdesz másikat keresni és lelépsz,ha már van.

Persze,jönnek itt az emberek azzal,hogy most ki a fair meg ki nem.

Én úgy voltam vele,hogy én annyira leszek velük az amennyire ők voltak velem.

Nem ámítalak semmivel,mert ritka az akinek már az elején nagyon jó és egyszerű.Persze van ilyen is!

De én helyedben belevágnék (hozzátenném én már a 2. családomnál vagyok,de ha esetleg innen is tovább kell állnom ,akkor keresek egy harmadikat)!

Mit veszíthetsz? Gondolom nincs családod,nincs gyereked...:-)

Nekem is ezt mondták anno ;).

Amíg van hova hazamenned,addig vágj bele.Én is úgy jöttem ki másodjára is,hogy "..de Anyu,ha nem jó,megint hazajövök!"

Az már más kérdés,hogy kintről egyszerűbb másikat találni :) viszont ha egyszer megcsinálod otthonról,az sem lehetetlen még egyszer.


Sok sikert!

2014. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :)
2014. febr. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!