Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 920 VS htc 8x VS...

Angelu$ kérdése:

Nokia lumia 920 VS htc 8x VS Huawei Ascend P6 melyiket vennétek, és miért azt? :D

Figyelt kérdés
ez a 3 van jelenleg listán nálam, de még nem tudtam dönteni, ha tudtok mutathattok még jókat :)

2013. nov. 8. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920, WP8 miatt, stabil, gyors, megbízható, min. 2016-ig támogatott, Nokia exkluzív alkalmazások, gyönyörű és egyedi dizájn, minőségi összeszerelés és anyaghasználat... stb. :)
2013. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom igaz-e,de már két haver mondta, hogy a wp-s telóknál, nem nagyon enged képeket zenéket videókat küldeni a rendszer Bluetoothon meg ilyesmi
2013. nov. 9. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nekik valószínűleg korábbi, WP7 (WP7.8) rendszerű telefonjaik voltak, az új, WP8-as készülékekkel gond nélkül megy a fájlküldés, és a szinkronizációhoz sem kell semmilyen program PC-n.


Amúgy ha jól tudom, iOS mai napig csak kontaktokat tud küldeni Bluetooth-on, azt is csak rendszeren belül, mégsem rója fel hátrányaként senki...

2013. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég esélyes hogy a nokiát fogom választani:)) ez lesz az 1. okostelom, egy nokia 2220-s után nagy váltás xd
2013. nov. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!