Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 nem látja...

Huawei Ascend Y300 nem látja a Wifit?

Figyelt kérdés

Adott 1 laptop (AcerE728) és 1 Huawei Ascend Y300 mobil..

Ha megosztom wifin,a laptopos netet,akkor a teló nem látja..Más mobilokkal sem működik ill. nem látják a wifit...Viszont laptopokkal működik a dolog...

A másik hogy,a mobil a környező wifiket látja és csatlakozni is tud...

Mi lehet a probléma?..


2013. nov. 9. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Routered rosszul van beállítva. Nézd meg milyen a Routered. Néven biztos találsz leírást hogy kell beállítani
2013. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már mint neten találsz róla leírást. Bocsi az elirasert.
2013. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h. nincs routerem,ezért a laptopot használom hotspotként de,a mobil nem látja..viszont másik laptop látja a wifit..szal,nem értem mi lehet a probléma...sajnos a laptopon gyakorlatilag semmit nem lehet beállítani csak maga a hálozatot...de,a vége az lesz h. vennem kell routert..egyébként routert már,nem 1et állítottam be..szal vágom a témát de,a laptopos wifi kifogott rajtam... :/
2013. nov. 13. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem látja a wifiket, de az istenért sem akar kapcsolódni :(
2013. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!