Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lesz baja az aksinak?

Nem lesz baja az aksinak?

Figyelt kérdés

Üdv az lenne a kérdésem hogy nem lesz baja az aksinak ha folyton felteszem tölteni a telót mikor itthon vagyok?


persze nem úgy hogy 100% on van hanem 50-60% on van és én feltöltöm , sokat megyek el itthonról a nap folyamán és folyamatosan kell a telefon.


Huawei Y300



2013. nov. 10. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Tapasztalataim szerint hamar kipurcan a telefon,jobbnak látnám ha nem csinálnád. Kb.10-15 %-nál dobd fel a töltőre.
2013. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
2013. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De igenis baja lesz neki, ha így folytatod,veheted bele a következő akksit ami nem olcsó.
2013. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted. Én sose vártam meg amíg teljesen lemerült és még sosem kellett új akut vennem,pedig 99-óta vannak mobiljaim.
2013. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is baja lesz egy idő után. ne csináld
2013. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj hogy teljesen lemerüljön,mikor töltőre rakom ezzel én is tisztában vagyok,de azt sem szabad hogy,majdcsak teli legyen az akksi és akkor is töltsem. Amúgy nem sokat izgat mióta vannak telefonjaid,a mai készülékek finnyásabbak.
2013. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem izgat,de az tény hogy a mai telefonokban li-ion akuk vannak amiket akkor töltöd amikor csak akarod.
2013. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elégé megoszlanak a vélemények.
2013. nov. 10. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg töltőn van nem az akkut használja, ezáltal még nő is az akku élettartama. Akár állandóan töltőn tarthatod,semmi baja nem lesz. Sőt...
2013. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valszeg azért oszlanak meg, mert az aksik kipurcannak előbb-utóbb, akárhogy pátyolgatod vagy rugdosod. És nyilván kevesen végeznek több készüléken éveken át dokumentált A-B teszteket a töltési-merítési módokkal, hanem inkább esküsznek a néhány tapasztalatukra :)

De gyakorlati szempontból mi a megoldás, ha 50%-on áll és aznap még sokat akarod használni? Bedugod a töltőbe, nem igaz? És semmi sem tiltja, hogy zsebre tegyél egy utángyártott akkut.

2013. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!