Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend Y300? Segítség!

Huawei ascend Y300? Segítség!

Figyelt kérdés
Milyen az előlapi/hátlapi kamerája? Milyen rajta a wifi,hogy működik? Milyen,maga a telefon,összevetve?

2013. nov. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jo és gyors telo. Kamera elmegy, elsöt nem nagyon hasznàlom. Megveheted bátran.
2013. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem használhatatlan.

Folyton szervizbe rohangálok, mióta megvan. Telefonálás közben egy idő után a másik fél nem hallja a hangomat. Cserélték a mikrofont, frissítették a szoftvert, aztán cserélték az egész panelt is, semmi nem használt. A zene lejátszás közben akadozik, internet hol van hol nincs (és nem a szolgáltató miatt), összességében őrjítően lassú. Használhatatlan!

2013. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó készülék a kamerája nekem annyira nem jött be. talán már túl kevés a zajszűrés benne. de ettől eltekintve nem csinál rossz képet csak kissé már túl analog a korábbi készülékeimhez képest. Az előlapi kamera nagyon jól sikerült még félhomályban is tökéletes világos képet ad jól használható akár este is videohíváshoz.


A sebesség inkább kétértelmű észrevehető hogy az 512 RAM csak a használható szintet hozza és hajlamos igen gyorsan megtelni és gátolni a 2 magos CPU számítási teljesítményét (kevés)


A kijelző szép és IPS-hez híven minden szögből tökéletesen látható. bár fényes nappal nem épp a legjobb de azért nem kell takargatni a telefont.


Az üzemideje elég jó. általában 1 napot bír de az egy napot netezés esetleg zenehallgatás és játékkal együtt értem. a normál napi átlagot hozza nem kell tartani tőle hogy délután melóból jövet cserbenhagy minket.

ha nem cseszteted folyton akor a 2 nap is lehetséges.


A hangszórója kissé gyengén sikeredett sokszor nem hallom ha csörög zenehallgatásra használhatatlan.

A fejbeszélő viszont hangos és jól érthető.


Fülhallgatóval elég jól szól és tisztán. természetesen nem árt föltenni rá normális zenelejátszót mivel sajnos ez a gyengéje az androidnak.


Összegezve a készülék egy igen jól összerakott viszonylag energiatakarékos egyszerű de esztétikus. használható de mégsem Gamer PC. kicsi, könnyű de nem túlzottan kicsi épp a kényelmes kategóriába tartozó okosteló amit bátran merek ajánlani. Egy nagyszerű útitárs ami sokszor jól jön. és árában talán a legjobb ajánlat. Én egyáltalán nem bánom hogy megvettem az előző Alcatel OT995 után kicsinek tűnik de tökéletesen használható és nagyító sem kell hozzá. előnyére válik hogy nem merül le fél nap alatt és nem égeti szét a kezem ha 2 progit elindítok rajta. nálam a zenelejátszó sem akad. előzőnek üzenem lehet egy gyorsabb kártyát kéne beleraknod mondjuk Class 8-ast hátha az segít.

2013. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!