Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-szal...

Redbullicecream kérdése:

Samsung Galaxy S Advance-szal mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Apukámnak van egy S Advance okostelefonja, viszont van vele egy elég nagy proléma... Mióta rárakta a 4.1.2 frissítést eszméletlen módon belassult a telefon.... Tehát az a helyzet hogy a 2.3.6-tal teljesen jól, gyorsan működött, most meg nagyon lassú, befagy.


Mit lehet tenni, esetleg vissza lehet rá rakni valahogyn a Gingerbread 2.3.6-ot?


KIES van a pc-n



2013. nov. 11. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbád meg a telefonon a gyári beállításokat vissza vonni.
2013. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem megvan egy leírás arról,hogyan lehet visszatenni a GB-t Odinnal.Ezt egy olyan oldalról szedtem le még nyáron,ami ma már nincs.Ha érdekel,elküldhetem privátban a leírást.
2013. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt még elfelejtettem megírni,hogy ez csak a t-mobilos telóknál működik.
2013. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha garanciális akkor ingyen visszarakják a szervízben.
2013. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alapbeállításra vissza lehetőséggel elvileg meg kéne oldódnia. majd írd meg mi lett a vége
2013. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Galaxy s válasza:
Nekem is ez a telefonom van és ugyan ez volt a problémám mondjuk én már a 2.3.6-ot nem tettem vissza inkább egy cyanogen modot raktam rá amivel sokkal több hozzáférésem van a telefonhoz és azóta hogy ezt felraktam semmi gondom nincsen vele tökéletesen működik és nem nehéz felrakni.
2013. dec. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Advance-szel, nem Advance-szal, mert Edvensznek kell ejteni, nem Advansznak.
2014. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!