SP vagy S4 mini?

Figyelt kérdés
melyiket vegyem?
2013. nov. 12. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük Mr.Sonyazisten kapitány.Legalább megtudtuk hogy mennyire nem értesz a telókhoz.171ppi xDxD Az is 257.Legalább a Samsung Amoled kijelzöt kapott nem úgy mint a Sony azzal a gusztustalan mezei TFT.Galaxy Acebe is élénkebbek a színek.Vicc kategória.
2013. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

volt ace 2-m és tényleg szebbek rajta szinek mint az sp-n pedig tudjuk hogy az ace 2 kijelzője elég szar

én sem tudom miért istenitik annyira a sonykat

félre ne értsétek én nem vagyok samsungb*zi :D

sonyazisten ez jo xdd

2013. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#9 171ppi? na azért jó,hogy nem azt mondod,hogy galaxy mini kategória,azért annyira ne nézzük már le.Egyébként is már döntöttem.A samut veszem,mert a sony kezelőfelülete nem tetszik annyira,de ha nem sima tft kijelzője lenne meg is gondolnám hogy megvegyem e a sonyt de így nen.amikor feltettem a kérdést nrm néztem annyira utána a telefonoknak de most már tudom hogy a samsung jobb kicsit

ds köszi mindenkinek a választ

2013. nov. 13. 08:14
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
A Sony nem isten, nekem sose kéne, viszont hogy a Samsung szar, az biztos. De nem vitázom többet ilyen dilettánsokkal.
2013. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!