Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U Vagy Emoto E58...

Sony Xperia U Vagy Emoto E58 melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

az a lényeg hogy gyors legyen megbízható legyen ne menjen tönkre egy fél év után és a legfontosabb hogy vigye a GTA Vice City(néztem egy videót ahol mutatják hogy a sony xperia u játsza a GTA Vice City http://www.youtube.com/watch?v=gp_2ZtBvqq4)

Választ előre is ksözönöm


2013. nov. 12. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már kínai telefon akkor inkább Jiayu vagy THL telefonok között lenne célszerű nézelődni.

Szóval inkább az U.

2013. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt is kalkuláld bele, hogy az U képernyője 3.5", ami kisebb, mint egy papírzsepi :D Azon nem nagy élmény játszani.
2013. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen az u nak a hátránya a kis kijelző és egyébként az u az világít és nem lehetne úgy beállítani hogy Kb.5 másodpercenként változtassa a színét?mert láttam róla egy videót: http://www.youtube.com/watch?v=qd-q9_eZzRE
2013. nov. 12. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
És a videó melyik részében mutatja, hogy 5 másodpercenként váltja a színét? (Nincs kedvem végignézni mind a 14 percet :D)
2013. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5:20 perc :D és
2013. nov. 12. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt automatikusan csinálja a telefon zenelejátszás közben. Olyan színű lesz, amilyen passzol az albumképhez. Olyan app szerintem nincs, amivel random váltogatja a színeket.
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok értem köszi szépen.
2013. nov. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!