Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile ikon LTE csomagban...

T-mobile ikon LTE csomagban megéri megvenni az Iphone 5s-t?

Figyelt kérdés
wert

2013. nov. 12. 23:45
 1/3 A kérdező kommentje:
részletre.
2013. nov. 12. 23:49
 2/3 anonim ***** válasza:
"Megéri" ezt csak te tudod eldönteni. De számolj azzal, hogy havi X ezret mindig ki fogsz adni (konkrét csomagot nem írtál). Ha nem tudod zsebből megvenni, akkor alighanem ez a fizetésed egy érzékelhető hányada lesz - ilyen körülmények mellett nem hiszem, hogy bármelyik telefonra is rá lehetne mondani, hogy "megéri", kivéve, ha az a munkádhoz tényleg KELL.
2013. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem sem érdemes több okból. egyrészt amit az első mond. kitudja, hogyha kihozod 24 hó hűségidővel, azalatt nem-e valami történik, és nem tudod fizetni majd. másik meg a szubjektív dolgok, valaki szerint teljesen általános, nekem nem fekszik az, hogy van egy telefonod, amit ha 2 év múlva összegzünk, ráköltünk 500ezret havidíjakkal, más persze arra hivatkozik, hogy de azt lebeszéled, szóval nem megy kárba. másik dolog, hogy mivel az LTE hálózat még egy jó darabig nem kifizetődő lesz a lefedettség miatt, így hát felesleges. végül amivel biztos egyetértünk a legtöbben, nem jó hálózatfüggő telefont venni, inkább függetlenül. szóval szerintem érdemesebb kicsit gyűjtened. esetleg egy jó ismerőstől kölcsönkérni. én inkább fizetnék részletben egy havernak, aki nem fogja letiltani a telefont, ha valami váratlan miatt egyik hónapban nem tudok annyit fizetni neki, amennyit megbeszéltünk.
2013. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!