Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni telenornál 45 ezerig?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 18:47
 1/2 kutyus21 ***** válasza:
Én csak a Nokia Lumia 520-at ajánlom az most 40.000-ezer és ennél jobb okostelefon ebben az árban nincs.Amúgy nekem is meg az ismerőseimnek is ilyen van fehérben ez a telefon nagyon felkapott meg ez a fehér szín is. Én még 45.000-ezerért vettem ➕ismerőseim is nagyon jó az enyém már párszor repült és eset le az asztalról is le képernyővel lefele és nem ijedtem meg mert tudtam hogy bírni fogja mert amúgy is csak eddig Nokiám volt és csak annyi történt hogy a hátlap lejött. Én mást nem vennék cserélhető hátlap darabonként 2000-ezer a csempe színét is tudod váltogatni van rengeteg alkalmazás és nem olyan gagyi alkalmazás mint androidon hogy 1000-ezer zseblámpa mig windwson Max 10-15 de még legalább lehet is őket használni. Ja nem beszélve az ingyen navigáció nagyon pontos hangot is letudsz tölteni hozzá én bátran ajánlom. Ezt a telefont ja csak még annyi hogy gyárilag nincs rádió én is az ismerősömmel elmentünk a nokiához és frisstették az operációs rendszer windows8-ról 8.1-re és igy van rádió meg egyéb dolgok.
2013. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt , engem csak a Wp ihlet meg , de eddig ez áll nálam nyerésre , eddig androidos voltam..
2013. nov. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!