Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a netbook...

Miért nem ismeri fel a netbookom a Nokia Lumia 820-at?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 820-at vettem pár hete, és a gépem, amin Win.7. op.rendszer fut, nem ismeri fel a telót! Felrakom adatkábellel, pittyenik is mikor rádugom, mégsem ismeri fel... Semmit nem csinál... Egyszerűen nem látja a telefont! Azt olvastam, hogy a 820-hoz már nem kell Zune.... Mégsem látja a gépem! Pls. Help!!!!!!!!!

2013. nov. 13. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a kábel? Megvártad, amíg telepíti az illesztőprogramot? Esetleg próbáld meg a WIndows Phone asztali appot, hátha.. Ha egyik sem, akkor érdemes megkérdezni a Nokia szervízt.
2013. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Két napos telefon, a dobozból vettem ki a kábelt! Érzékeli a gép, hogy bedugtam, ad hangot, amit pendrive behelyezésnél is... És ennyi! Nem is áll neki illesztőprogit telepíteni.... Semmi! Csak a hang, hogy feldugtam....

Köszi a tippet, megpróbálom...

2013. nov. 14. 09:45
 3/3 Windozer válasza:
Ugyan ez a problémám volt nekem is. A windowsos telefonoknak van egy olyan heppjük, hogy ha nem megfelelő neki a Windows Media Playered akkor őt már bizony az isten sem ismeri fel! Akármilyen hülyén is hangzik ez komoly, szedd le a legújabb win media playert, vagy frissítsd a meglévőt és jó lesz.
2014. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!