Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a BlackBerry Z10?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ilyen telefonja , vagy volt alkalma használni és azokat a hibákat amiket csak hosszabb használás után tudunk meg le tudna írni érdekelne , ami nekem nagyon tetszik a telefonban az a kialakítása , az egyedi operációs rendszere , valamint a különleges márka :D . Az alkalmazások hiánya annyira nem zavar , ha van Skype , és pár szórakoztató játék . Elsődlegesen a hibái érdekelnének , csak másodlagosan a konkurenciákkal való összehasonlítás .

2013. nov. 13. 17:37
 1/5 anonim válasza:
53%
Ha még aktuális. Nekem ilyen telefonom van és imádom! Nem vagyok egy nagy elektronikai guru, de ezt alig tudom letenni. Egy hónapja van meg, de eddig nem tapasztaltam sem hibát, sem semmi zavarót. Korábban egy sony-ericcson telefonom volt, azt is szerettem, de a blackberryért rajongok. Nagyo njó választás volt.
2013. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
nagyon gáz a kijelzője, ha kicsit oldalra döntve nézed, vagy felülről, már invertálódnak a színek, elég szutyok TFT panelt kapott. én nem vennék ilyet, és biztos vannak még ezen kívül más nagyobb hiányosságai is
2013. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%
Amit irtal abbol en semmit nem erzekelek
2013. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 trevis3991 válasza:
Szia, lehet kicsit elkésett válasz, de jó választás, ami kell és fontos az megvan benne appoknál is, nem fagy le helyesen működik, szerintem tökéletes választás, az új rendszer is szépen muzsikál, akik azt mondják hogy nem jó, azok nem használták még :D
2014. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bathory Zsolt válasza:
Tökéletes! Aki játszik annak is... androidos alkalmazásokat is hiba nélkül futtat, 4 magos csoda androidokan akadozó játékokat is gyönyörüen futtat! Pld: Real Racing... és minöségi összeszerelés, érdekes kigondolt gyors rendszer! Androidot soha többé! :)
2015. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!