Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilos kis cégek miért...

Mobilos kis cégek miért tudják jóval olcsóbban adni a független telefonokat (mint pl a szolgáltatók, vagy Extreme D?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az olcsóbb telók nem EU-s készülékek. Ez igaz lehet? A termékek részletes leírásánál sem találok erre hivatkozást. Akkor mégis hogyan?
2013. nov. 14. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, pont hogy EU-sak, onnan hozzák be őket, papírok nélkül, használtként, így nem kell áfát fizetniük utána. Éppen ezért garancia sincs rájuk, plusz a tartozékokkal is előszeretettel csalnak (a meghirdetett árért csak a telefont kapod, az usb kábel, fülhallgató, ilyesmi feláras, és ha kéred hozzá, ugyanannyiért jössz ki, mintha szolgáltatónál vetted volna - ők meg hülyére keresik magukat rajtad).
2013. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Éreztem, hogy valami nem kerek... Simán megtehetik, hogy a honlapon nem írnak ki minden részletet? Ez gáz..

Ment a zöld kéz.

2013. nov. 14. 15:08
 3/4 dirtboy ***** válasza:
ha a gsm boltokra gondolsz akkor az első baromságokat írt.
2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A GSM boltokra gondoltam igen. Szerinted hogyan tudnak ennyivel olcsóbban adni telefonokat?
2013. nov. 15. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!