Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam helyre az...

Hogyan állítsam helyre az szofteverem?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne !! frissítettem a szoftverem Samsung Galay ACE telefonomon de valami hiba lépett fel .. megpróbálltam visszaállítani a hiba visszaálítás de ott is hiba lépett fel és semmi .. kérlek segítsetek !!be se kapcsol a telefon ..

2013. nov. 14. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] ezt dobta ki nekem is de sajnon nem tudok túl jól angolul és nem értem ..
2013. nov. 14. 18:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd ki az aksit. Nyomd a hangerő lefele gombot és a home gombot, majd rakd be ujra az aksit. Amikor a telefon elindul, engedd el a gombokat.

Ha minden jó, akkor egy sárga kis háromszögnek kellne bejönnie, Ez a letöltő mód. Kösd rá a gépre. Várj amíg az Odin felismeri. (ha nincs Odinod-, töltsd le). Innentől pedig gondolom magától értetődő.

2013. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mégse magától értetődő, akkor mondanám, hogy rakj fel rá egy szoftvert. Lehetőleg ne azt amit előtte próbáltál...
2013. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!