Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 minit...

Samsung galaxy s3 minit vegyek (ÚJ), vagy pedig egy s3-at ami használt?

Figyelt kérdés

Január vége-Február legeleje környékén szeretnék venni egy telefont és az lenne a kérdésem ,hogy Samsung galaxy s3 minit vegyek teljesen újonnan vagy pedig egy samsung galaxy s3-at?

A témához kapcsolódva azt is megkérdezném ,hogy a 4" (col) az egy átlagmobilhoz képest sok ? Tehát a 4" az már egy nagy mobil kényelmesen elfér még a kezembe ?


2013. nov. 14. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4" az teljesen kényelmes, de nekem 4.8"as van és még ez is teljesen kényelmes. Samsung Ativ S, nézz utána, most elég jó árban lehet kapni.
2013. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már egyiket se éri meg. Esetleg újan egy S3 LTE de másképp egyik se. Szerintem nézd meg inkább a Galaxy S4 Mini-t, sokkal szebb és jobb is, 4,3-as kijelzővel.

Amúgy manapság már a 4 col kicsinek számít. Pár éve óriási volt de most a sok 5-6- os kijelzőkhöz képest kicsi és a mini-knek van ekkora kijelzőjük de szerintem még mindig kényelmesebbek mint azok a qrva nagy tepsik.

2013. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

És még tudtok ajánlani 4-5 col között mobilt ami jó és újonnan átlagban mondjuk olyan 60-70e-ért van ?

Samsung legyen mert a többi mobilt nem szeretem nem tudom miért nekem a samsung tetszik.

Szóval tudtok mondani ?

2013. nov. 14. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

tipikus szamszung betegség :D

Vegyünk sz@rt drágán :D

2013. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt kell mondjam igazad van de ez gyógyíthatatlan már nálam:DD.

Na azért próbáljatok:D

2013. nov. 14. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Xperia V-t és írd rá zsírkrétával, hogy "samsung" :P
2013. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

xDD mennyi troll van már:DD.

De most komolyan:D?

2013. nov. 14. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Ace 3 LTE - drágább mint a nem lte, de a processzora jobb. fényképező egyikben se nagy durranás.
2013. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az LG Nexus 4-et ajánlom, bár nem samsung de a gyártón kívül semmi köze sincs az LG-hez, a Google mobilja és független android van rajta. 70-80 között már kapható.

Ha meg nem akkor veheted az egy generációval régebbi Samsung Galaxy Nexus-t amit bár a Samsung gyárt de itt is csak a név samsung, és már nem tudom mennyire éri meg.

2013. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a "szamszung betegséges" válaszoló vagyok


galaxy nexus-t nehogy vegyél, az egy kalap kaki :D

de a Nexus4 az korrekt vas, főleg ezért az árért, inkább azt vedd.

2013. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!