Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Szerintetek milyen...

Üdv. Szerintetek milyen telefont vegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Most egy Samsung Galaxy S3 minim van.Ennél jobbat szeretnénk. Lehet régebbi modell is kb 90 ezer alatt érdekelne. HTC-k tetszenek a legjobban. Előre is köszönöm.

2013. nov. 15. 13:49
 1/3 anonim válasza:

Szia:)


90 000 alatt a nokia lumiák nagyon jók, 2 magos 820, szóval nagyon gyors, egy 820-asnak már van előlapi kamerája, kesztyűben is használható, és árban is megfelelő úgy látom.

a samsung galaxy express sem rossz, bár nekem jobban imponál a lumia

igazából most nem igazán írok róla, de ha gondolod nézd meg ezt a kb. 3 perces videót: http://www.youtube.com/watch?v=92y8l-HaCaw


gondolom Iphonet nem akarsz venni, de ha mégis, ne tedd. parasztvakítás, és tudom, van tapasztalatom. semmivel nem jobb, mint a többi.

az alcatel is egész jó, de eddig szerintem még mindig a lumia a legjobb.

egyébként a youtuben találsz telefonokról videókat, ha gondolod ott is nézz körbe. remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:) Iphone-nt nem akarok venni! Várom még a válaszokat
2013. nov. 15. 15:30
 3/3 kutyus21 ***** válasza:
65%

Nokia Lumia 625

Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 820 ezek mind bele férnek 90.000-be többivel meg nem fontos én nekem Nokia Lumia 520-am van és 1000-szer jobb mint az android. Azt is próbáltam Samsung Galaxy s4-en és akadt mint állat már a menüben gyorsan lapozva de a Lumia nem akadt meg ettől sem.

2013. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!