Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Sony Xperia Z1 vagy az LG G2?

Figyelt kérdés

ezek küzöl akarom az egyiket megvásárolni, de nem tudom eldönteni melyik a jobb. A G2 árban jobb de megbízhatóságban nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb.

Válaszokat köszönöm, ha lehet érveljetek is hogy melyik a jobb.



2013. nov. 15. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Sonyt választanám.

[link]


De az LG is odab#sz. :D

2013. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Persze ,hogy a

Sony ..egyik barátomnak van Lg G2 je es olyan lassu habar meg uj..az lg iknk gyenge hardverjuk van

2013. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az LG-knek gyenge hardverjük van? MUHAHA! Az G2-ben ugyanaz a proci van (egy leheletnyivel magasabb órajellel) mint a Z1-ben.

Én LG-t veszek. Az Xperia Z1 még mindig nem IPS paneles és nincs a kamerához optikai képstabilizátor. A szolgáltatásokról és a testre szabhatóságról nem is beszélve (annyi szól mellette, hogy vízálló, van dedikált kameragombja és jól néz ki)

2013. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy s4 :D

Amúgy a kettő közül G2, egyik barátomnak Z1-e van de semmi extrát nem találtam benne, a G2-ről meg sok jót hallottam:)

2013. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 t-34 ***** válasza:
Azoknak akik szerint az LG G2 lassú, mert gyenge a hardver. Üzenem hogy Úgy ott hagyja a sonyt a kis szaros 1.5 Ghz es procijával a 2.2 Ghz. Jóbb kijelzője van. Nagyobb akkumlátor. A sony mellet egyedül a vizálloság van. A sony évekóta erre az egyre tud arcozni. "VÁLASZD A SONY LEGUJABB VIZÁLLÓ OKOSTELEFONJÁT"
2014. okt. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!