Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell kijelentkezni a...

Hogyan kell kijelentkezni a legújabb facebook messengerből?

Figyelt kérdés

A facebook messenger az elmúlt napokban megváltozott!

Telefonon bejelentkeztem a messengerbe, de nem tudom hogy hol lehet kijelentkezni.Kérlek segítsetek!


2013. nov. 16. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mármint úgy hogy ne legyél online? Vagy kilépni belőle?

Milyen telód van?

mert nekem lg, és ha megnyomom(azt hiszem bal gomb) akkor lesz egy fogaskerék szerű valami, hogy settings. akkor lepörgeted, s ott alul van hogy váltás a fiókok között és akkor kijelentkezik.de a te telodon is kell oylannak lenni

2013. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Kilépsz az alap facebook-ból. Mert a kettő összefüggésben van.
2013. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Samsung galaxy s advance telom van és én is igy tudtam kilépni de most hogy megváltozott már nem tudok :/

2013. nov. 16. 19:48
 4/17 anonim ***** válasza:
gépen: fiókbeállítások, biztonság, aktív bejelentkezések. és ott kitudsz jelentkezni. jobb módot egyenlőre nem tudok.
2013. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Úgy kell, hogy rámész a középső fülre, ami egy emberfej-alak, ott a messengerről az aktívra, és a neved mellett áthúzod a "Be"-ről "Ki"-re.
2013. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vlad01 válasza:
71%
Ugyan ez a kérdésem. Sajnos használható választ még nincs itt. Az aktív "gomb" ki-bekapcsolása csupán annyit jelent, hogy látni azt, hogy ki aktív - ki van vonalban - ki nincs, illetve mások is látják, hogy aktívan vonalban vagyok-e. Azonban, ha másik fiókba szeretnénk átlépni/belépni, azt hogyan lehet megoldani? Pl.: Jelenleg az én fiókomba vagyok bejelentkezve az androidos táblagépen, de jön Julcsi, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára stb. és szertnék megtekinteni a saját üzeneteiket, ahhoz nekem ki kell lépnem. Hol, hogyan?
2013. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Vlad01 válasza:
100%

Húh. Találtam egy megoldást:


"xyzzs91 válasza:

beállítások -> Alkalmazások -> Messenger -> Adatok törlése -> (Kényszerített)Leállítás

Ezek után indítsd el az alkalmazást és ellenőrizd, hogy valóban kijelentkezett-e? Nekem működött."


Ez nekem is működött, úgy, hogy a "Kényszerített Leállítás" után még egy "Adtok törlése" kellett.

2013. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
de így nem törlődnek az üzik?
2014. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
nem törlődnek
2014. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Nálam is működik így: kényszerített leállítás-adatok törlése.Utána újra be kell írni az email címet és a jelszót a belépéshez.
2014. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!