Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell kijelentkezni a...

Hogyan kell kijelentkezni a legújabb facebook messengerből?

Figyelt kérdés

A facebook messenger az elmúlt napokban megváltozott!

Telefonon bejelentkeztem a messengerbe, de nem tudom hogy hol lehet kijelentkezni.Kérlek segítsetek!


2013. nov. 16. 14:55
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én azt szeretném megtudni, hogyan lehet eltüntetni azt, hogy 1 perce, 20 perce, 1 órája, stb. léptem ki a facebook messenger chatből? A nevem mellett látható ez mások számára, egy kis telefon ikon és 1p 20 p, 1 h, stb.
2014. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sehogy. Így van megírva a program.
2014. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szemcsipilla válasza:
na figyi ha ki akarsz jelentkezni csak annyit kell tenned hogy megváltoztatod a jelszavad és mindjárt kilépsz a fb-rol es mikor felmesz messengerre akkor azt irja ki hogy lejart a munkaidod es kilep magatol
2014. dec. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Robert1999 válasza:
és mi a helyzet az iPhone okkal ??
2015. márc. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Windows Phone 8.1- en ügyesen elrejtették, de itt egy videó és nálam működik. Androidon nem próbáltam. https://www.youtube.com/watch?v=T2pvDGm-LvI
2015. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kovalics Rikárdó válasza:
Ne halgass senkire lepj ki a messengerbol menj a beallitasokba alkalmazasok es adatok torlese ennyi
2016. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 rmf730 válasza:
Tehát nem lehet kijelentkezni anèlkül h kényszerítenèd ?? Ez milyen náci tempo? Ezt komolyan mondjátok ?
2023. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!