Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le a telefonom...

Miért merül le a telefonom ilyen gyorsan? Ha használom,1 órát nem bír ki. Néha fb-ozok meg játszok a játékommal ami kb 5 perc, utána jelzi hogy fel kéne töltenem. Pedig teljesen feltöltöm.

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini
2013. nov. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdeztek, de lényeges információk hiányoznak...

Hány éve használod, és milyen sűrűn szoktad/kellett idáig tölteni.

Szerinted ez mindegy?

2013. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1,5 éve használom arra már nen emlékszek pontosan hogy eleinte milyengl gyakran kellett töltenem, mostanában 1 nap 2-3-4x is kell
2013. nov. 16. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éves vagy 2 napos, lényegtelen. Rossz az akku, ki kell cserélni, az élet nem mindig bonyolult.
2013. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsan merül, igaz nem annyira, de csak chatelni szoktam rajta és elég nagyokat ugrik le néha. Volt olyan is, hogy 40% körül volt még, aztán hirtelen leugrott 10%-ra. Esetleg próbáld meg, hogy lejjebb veszed a fényerőt, ha max-on van, felesleges alkalmazásokat kilövöd. Lehet van rajta valami, ami nagyon szívja. Milyen programok vannak rajta? Esetleg beviheted szervízbe és ott ingyen kicserélik az akkut, feltéve ha van még rá garancia. Gondolom van, mert az én Mini-mre is 2 év van.
2013. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne keverd a készülék garanciát az akkuval.

Valószínű azt fogják mondani, hogy arra csak fél év van, de egynél tuti nem több....

2013. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!