Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy a huawei y300...

Az igaz, hogy a huawei y300 nem boldogul túl jól a 32 gigás memóriakártyával és célszerűbb csak 16-osat beletenni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 09:10
 1/5 anonim válasza:

Hello!

Nekem is ilyen telóm van, arról írok. Nekem 8 giga van betéve. Szerinzem elég ennyi mert megy rajta 3 koncert ráadásul sok app. Ha több minden lenne rajta, már nagyon akadozna szerintem. Mit szeretnél rátenni?

2013. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyébként jó teló csak a wifi néha akadozik. Neked is?
2013. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a 8 giga szerintem kevés lenne nekem

rárakok annyi zenét hogy ne kelljen utána 2 naponta cserélgetni a számokat - 4 giga alapból

leszedek még pár nagyobb játékot, darabja 1 giga fölött van, már ott vagyok hogy ki is fogyott a 8 giga

pár film, meg legyen hely a saját fotóknak, pdf könyvek, ilyesmi.

Lehet hgoy sose használnám ki, de ne kelljen 15 gigánál görcsölni hogy jaj mit töröljek le, ha valami kellene még

2013. nov. 17. 09:26
 4/5 A kérdező kommentje:
a wifi nekem teljesen jó, inkább olyan hibát vettem észre nemrég hogy nem találta meg a telóra feltett számokat. Egyszer még hallgattam, utána mikor be akartam megint kapcsolni azt irta hogy nincs semmi a kártyán (nincs benne kártya). 2x újrainditottam és semmi, aztán egyszer magától megjavult
2013. nov. 17. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Gond nélkül kezeli a 32est is :

[link]

2013. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!