Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung a piac vezető...

A samsung a piac vezető telefon gyártó, de kiváncsi lennék hogy akkor is piac vezetők lennének-e ha csak évente egy telefont adnának ki mint az apple?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul tudod, az Apple a piacvezető.
2013. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudja rosszul,jól írta a kérdező,olvass már utána mielőtt leírsz egy baromságot

Amúgy legutóbb 2-őt adtak ki:D

2013. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán van olyan összehasonlítás, ahol csak a csúcskészülékek vannak.

Viszont ott is nehéz eldönteni, hogy mi számít annak.

Olyan összehasonlítás kellene, ahol az S4 NIII és az 5s szerepelnek.


Tehát összességében a samu több telefont ad el, mert 30e-230e-ig mindenféle telefont ad. Viszont a felső kategóriából kevesebb megy el náluk.


Nincs jó válasz a kérdésedre, mert ez nem olyan, hogy mi "lenne ha". Akkor teljesen más lenne a helyzet, teljesen más készülékeket adnának ki, mivel más lenne a termékfejlesztés periódusa és más szempontokat vennének figyelembe.

2013. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Mindenesetre Apple előtt is nyitva áll az út, hogy több telefont adjon ki (szerintem következő generációnál kihoznak egy nagyobb kijelzőjű készüléket _is_, ma már ez egyértelmű piaci igény, még ha nem is értek vele egyet:))
2013. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül csak azt nem értem, hogy miért Samsung feliratú IC-k és processzorok vannak az ájfónokban! :)

És miért képtelen 1 évnél több garanciát adni? Vagy miért nincs javítása, netán az ügyfél-elégedettség miatt???

Jópár 4 és 4S-t szétszedtem, de mindig csak rosszat álmodok tőlük! :) Minőségileg a "Chinese Phone"-hoz tudom hasonlítani, ezekhez a Klónokhoz, vagy az Emporia-hoz.. Minőségileg szar. Csak éppenséggel jó a marketingje...

2013. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"miért Samsung feliratú IC-k és processzorok vannak..."

Megválaszolom én neked. Azért, mert az Apple önmaga nem rendelkezik gyártókapacitással, telefonok terén legalábbis (új Mac Pro-kat tudtommal ők rakják össze). Minden hardvert mástól szereznek be, viszont ezek fejlesztésében részt vesznek (lásd még kijelzők), SoC-k processzorai pl iPhone 5-től kezdve 100% Apple tervezésűek. Egyébként azt rebesgetik, hogy hamarosan a Global Foundries vagy a TSMC fogja gyártani, aztán majd kiderül.

Garanciát üzleti döntés miatt nem adnak 1 évnél többet, így is viszik a népek.

2013. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!