Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi Iphone 4 függetlenítése?

Külföldi Iphone 4 függetlenítése?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne egy külföldi függő iphone 4-et függetleníteni gsm boltba menyiért csinálják meg vagy otthon is meg lehet csinálni?

2013. nov. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban szolgáltatonál, aztán a simmes függetlenítés, de az nem müködik az IOS7-tel, ahogy hallottam.
2013. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból mennyiért veszed?
2013. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24000 törött hibás kijelző és 3Ireland függő.
2013. nov. 17. 11:59
 4/6 A kérdező kommentje:
De találtam 40ér, 35ér és 45ér legtöbbnek csak anyi a bajuk hogy külföldi függőek. Meg van ami nem érzékeli simet.
2013. nov. 17. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Éltem 4 évet Írországban, onnan használtan nem vennék telefont. Nem vigyáznak rá az emberek.

Egy kollégámnak 8-szor cseréltek iphonet, állandóan leejtette és tönkrement a belső tárhelye, a 8. után nem adtak új telefont neki, és felmondták a szerződését.

Ott kint a telefon tulajok 60% betört kijelzős telefonokkal mászkál. Csak ésszel.

2013. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy csak 39 ezrem van hogy vegyek egy iphone 4-et.

Találtam már olyat ami jó lenne csak az T-mobilos én meg telenoros vagyok.

2013. nov. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!