Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges ingyen függetleníte...

Lehetséges ingyen függetleníteni egy Iphone-t? (külföldi hálózat függő)

Figyelt kérdés
CDMA hálózat függő a telefon, ezt készülök most megvenni, illetve gondolkodom rajta, de hirdetések közül csak 25ezerért találtam függetlenítést, ami nagyon drága most nekem. Én itthon valami videó vagy leírás segítségével tudom függetleníteni valahogy?
2013. nov. 5. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy nem lehet hálózatfüggetleníteni egy telefont, maximum szolgáltatófüggetleníteni(legalábbis ebben az esetben a félreértések elkerülése miatt így célszerű mondani). Mivel itthon nincs CDMA hálózat, hanem GSM, ezért semmiképp nem fogod tudni használni.
2013. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha CDMA alatt a Verizont érted, akkor kerüld el messzire, nincs olyan hazai hálózat, amely CDMA2000-et/EVDO-t használna.
2013. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!