Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Azzal vagyok gondban, hogy nem régiben kinéztem magamnak a Sony Xperia Sp-t, de jött a forrózuhany.. Tegnap voltam a Media Marktban, ahol meg is nézegettem, újra bele is szerettem, de egy gond volt, hogy nem gy fogta a wifi-t ahogy kellett volna neki, úgy értem, hogy míg a Samsung telefonok zöme fogta a szabadon fogható Media Markt wifit ez nem.. Kétségbe is estem kicsit, mert nekem nagyon fontos, egyik fő szempont a wifi erőssége.

Oda is hívtam egy telefonos szakembert, megkérdezve, hogy na ez miért van - hozzáteszem azon az egy wifin kívűl az összes többi másikat fogta - a férfi elkezdte ecsetelni, hogy háát igen, a Samsungoknak két csatornás jelfogójuk van és így sokkal erőssebbek. Na rendben, belenyugodtam, hogy talán tényleg nem úgy fogja a wifit ahogy kellene neki, de ezen kívűl elkezdte ecsetelni, hogy a Sony nem konkurenciája a Samsungnak. Rendesen dícsérte nekem a Samsung telefonokat pl. Galaxy SIII csak az a helyzet, hogy nekem egyetlen Samsung telefon sem tetszik.. Elismerem, hogy tudásban jobbak, de nem tetszik.


Nekem fontos érvek egy telefon mellett, hogy:

- szép legyen, külső/belső

- 70ezer forint legyen max.

- gyors legyen

- erős wifi

Összefoglalva én igazából inkább netezésre, fotózásra, zene hallgatásra használnám és ritkábban játékra.


Tehát a kérésem, írjatok véleményt, ajánljatok telefont, érveket, ellenérveket.

Nagyon köszönöm!!



2013. nov. 17. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan volt kirakva amin az eredeti szoftver van még rajta. szoftverfrissítés után sokkal jobb...
2013. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges! Mikor a T-Mobileban próbáltam a telefont, ott mindent látott a wifije..
2013. nov. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!