Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo-n mit jelent...

Sony xperia tipo-n mit jelent ha lilán villog fent az a pötty?

Figyelt kérdés
tudom jobban is leírhatnám de eléggé tartok a dologtól volt már sárga, zöld és kék jelzés is de azok tudom mit jelentenek. lehet hogy csak pont a nap rásütött és azért látom így, de ennek kevés az esélye.

2013. nov. 17. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem zte blade 3-am van, de köze nincs a sony e.-hez, de nekem is szokott valami villogni felül zöld vagy piros pötty.
2013. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sony xperia tipo-nál a zöld ha fel van töltve, a narancson villogó akkor fel kell tölteni, narancs akkor töltődik, kék akkor meg kaptam egy értesítést. de lila még soha nem volt csak ma meg tegnap este de nem tudom miért
2013. nov. 17. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam csak ugye piros van meg zöld.. piros=fel kell tölteni

zöld=feltöltve és értesítés :P 1# voltam

2013. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy a lednek van valami baja de play áruház ba lehet ingyen letölteni led kezelőt vagy hogy nevezzem ott tudod állítani.De olyan hogy lila nincs gyári beállításokban
2013. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem a te telefonodra vagyok kíváncsi

2. válaszoló: köszi :)

2013. dec. 8. 11:34
 6/7 anonim válasza:
szia! Nekem is szokott lilán villogni, és akkor viber üzenetem jön. Ha facebook, vagy egyéb akkor kék :)
2013. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!