Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ebayen USA-ból rendelek...

Ha ebayen USA-ból rendelek iphone 5-öt akkor bele tudok tenni majd telenoros simkártyát?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne hogy a magyar nyelvű menü elérhető lesz?

2013. nov. 17. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
onnan csak szolgáltatfüggő mobilt tudnál csak rendelni előfizetéssel, szóval nem
2013. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja, főleg ebayről...én nem amiatt aggódnék. ha független, akkor természetesen semmi különbség nem lesz az itthon kaphatótól. viszont megvámoltatják, és drágábban jössz ki, mintha itthon vennéd meg, szóval nem leszel előrébb.
2013. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Te már rendeltél ebayrol? Mert én láttam 70000 Ftért iphonet. dea vámmal lehetséges hogy felmegy 150.000ftra?:O
2013. nov. 17. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:
maximum előfizuval annyi
2013. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha független a készülék, akkor belemegy a SIM. Bár a telenorral és az iphone-al szoktak gondok lenni a beállítások miatt.

A vámolás meg lutri vagy vámolják vagy nem. A vám maga nem sok 3%, viszont még áfát is kell fizetned az még +27%.

Ezeket a szállításra is ki kell fizetni.

2013. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindennel együtt kb 150e-ért egy ilyen ütött kopottat kapsz.

[link]


170e-ért meg kapsz itthon újat GYÁRI garanciával.

[link]

2013. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amcsiban nem kapsz kártyafüggetlen iPhone-t! Létezik egy csomag, a T prepaid, ahol függetlenül kapod prepaid simmel, de az is $699 (több mint 150e ft). Erre még büntetővám plusz áfa...

Függetleníteni meg nem fogod tudni pl a kinti Verizonost, mert igen kemény követelmények vannak, aminek nem fogsz tudni megfelelni.

2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 15:34

Tele van au eBay független készülékekkel.

2013. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az odáig oké, de nem amerikából hozzák és veszik függetlenül. EU-ban bárhol kapsz függetlent, de amerikai piacon a Store is előfizetéssel kínálja (mint írtam, egy T-s csomag a kivétel), mind lockolt.

Az megeshet, hogy amerikai piacon független telefont kapsz, de nem amerikában vásároltat.

2013. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az úgy meg van, hogy az Applenél is lehet független telefont venni??
2013. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!