Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok próbálkozás a minta...

Túl sok próbálkozás a minta feloldásnál! Segítség? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
A tesóm túl sokszor próbálta feloldani a telefont a mintarajzolásnál és a telefon kéri az emailomat meg a jelszót amit megadok hibátlanul és nem fogadja el hiába van a wifire is csatlakoztatva.Láttam a neten ezt a gombkombinációt gyári visszaállításhoz,de a hangerőgombom halott.Valami kódot vagy egyebet tudtok? (LG Optimus GT540)

2013. nov. 17. 21:54
 1/6 anonim válasza:
Szia.az egyik barátnőmnek volt ilyen a telefonjával,ő azt mondta,hogy ki lehet blokkoltatni telefonos szaküzletekben.nem tudom mennyibe kerül.azért remélem tudtam segíteni. :)
2013. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
38%
Eléggé hihetetlenek ezek az "elfelejtettem" a mintát kérdések... Minden nap használod, így elég kamu a sztori. Vidd be a szolgáltatódhoz a papirjaival, és ők feloldják neked. Vagy azt is "elhagytad"?
2013. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gugli nagy barátod, beírod a telefonod típusát, és utána azt hogy hard reset.

Minden újabb androidos kinullázható egy billentyű-kombinációval, már évek óta...

Ezt neked túrtam:



Egyszerre nyomja meg és tartsa lenyomva a Hangerőt növelő + Kezdőképernyő + Keresés gombokat (5 másodpercig). Ha a felugró képernyő megjelenik, válassza az OK lehetőséget a telefon visszaállításához!

Durva visszaállítás használata után a telefonon található minden adat es alkalmazás törlődik, és nem állítható vissza!

2013. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom két ember nem bír olvasni...Az emailomat nem elfelejtettem hanem a teló nem fogadja el,másrészt ugye írtam hogy a hangerőgomb HALOTT.A szervizes ötletet köszönöm de szerintem nem éri már meg szegény telefon.
2013. nov. 18. 13:14
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Ha hibátlanul van beírva, azt elfogadja. Most próbáltam meg mind 2 telefonomon...
2013. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos csak ez a módszer van, próbáld többször nyomogatni hátha reagál

2013. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!