Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Osztrák hálózat függő, egész...

Osztrák hálózat függő, egész pontosan DREI (3), SAMSUNG GALAXY S4-et lehet függetleníteni? Magyar nyelvű menü van rajta?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 07:02
 1/5 anonim válasza:
Lehet persze, és magyar nyelvet is be lehet állítani. Olyan 2-3000 huf körül kiütik neked otthon. Csak ugye a két év garancia ugrik azonnal, márpedig szinte borítékolható, hogy lesz baja két éven belül, zsebből meg nem nagy öröm fizetni a szervizt. Ha ez nem szempont csináld, én már függetlenítettem több telomat is, akkor még Orange volt, de csak 2 év után (mindnek volt baja, volt amit cserélni is kellett a gari idő alatt).
2013. nov. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom! Bar en biztos forrasbol tudom hogy a drei meg az orange ket kulonbozo halozat.:) de remelem megoldhato a fuggetlenites es lesz benne magyar nyelv remelem..:)
2013. nov. 21. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább függetlent vegyél, mert a függetlenités garanciavesztéssel jár, az S4-nek van egy szériahibája, ami az akkukat érinti, a 30 %ukat érinti ez a hiba, én nem kockáztatnék
2013. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd izee. Veszek bele akksit.:Ddd koszonom!:-)
2013. nov. 28. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magyar nyelv most is van benne. Ha ez i9500 vagy i9505 ,akkor ezek multilanguage szoftverrel jonnek ki, az osszes europai egy halom egyeb nyelv benne van gyarilag
2013. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!