Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c3 típusú készülékemen...

Monitta20 kérdése:

Nokia c3 típusú készülékemen hogy tudom beállítani hogy elsődleges kapcsolathoz wlan-t használjon csomag alapú átvitel helyett?

Figyelt kérdés
Már beállítottam azt is hogy a kapcsolat megkezdése előtt kérdezzen rá milyen módot választok, kiválasztom a mentett jelszavas wifi hálózatot, mégis azt írja ki hogy fizessen elő csomag alapú átvitelre, és nem kapcsolódik wifin keresztül.
2013. nov. 18. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

c3-00?

Ha igen, és vodás is vagy, de lehet más szolgáltató si így csinálja

"ha végleg le akarja tiltani a nyomorult GPRS-kapcsolatot, ami a Vodafone-nak köszönhetően gátolja a WiFi bármi nemű használatát:

Beállítások > Konfiguráció > Alap. konf. beáll.-ok > BACKSPACE billentyű > IGEN

Beállítások > Konfiguráció > Szem. konf. beáll. > Hozzáad > Vissza

Majd bekapcsolni a személyest és alapértelmezetté tenni minden alkalmazásban..

Így örökre meg lehet szabadulni a GPRS-kapcsolódástól és minden WiFi-n keresztül fog működni.


Beállítások -> Konfiguráció -> Szem. konfig. beáll.-nál létrehoztam egy saját fiókot, Utána Alap. konf. beáll.-ok-nál a személyest kiválasztom, és attól kezdve megy az Opera, a közösségi cucc, e-mail, és mindíg rákérdez, hogy Wlan-t, vagy VF Live!-t akarok használni. Minden stimmel."

2013. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tökéletesen működik minden! hálásan köszönöm! ( amúgy telenoros vagyok de működik :-) )
2013. nov. 18. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen!
2013. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és az mitől van hogy egyszer sikerült, jó volt minden, másodjára viszont azt írja ki hogy a hivatkozás nem érhető el, próbálja meg később, és semmi más sem működik?
2013. nov. 18. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy semmi más?
2013. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi olyan amihez kellene a net
2013. nov. 18. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor még valamelyik beálíltás nem jó
2013. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs rá ötleted hogy mi lehet az?
2013. nov. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!