Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a Nokia Lumia...

Mi baja lehet a Nokia Lumia 820 asomnak?

Figyelt kérdés

nem értek a telefonokhoz de a józan ész azt sugallja hogy hiába csak 1 hónapos mégis probléma van vele:

nos az érintőképernyője hogyismondjam amikor nincs kedve akkor nem jön be.úgy az esetek 50%százalékában. ezt úgy kell elképzelni hogy ezen "apróság" kivételével működik teszem azt ha valaki hív és én a tök sötét képernyőn találomra le tudom nyomni a megmelelő négyzetcentiméternyi helyet akkor elvileg fogadni tudom a hívást meg beszélni csak úgye ez abszurd.van hogy percekig mást nem tudok mondani bu.zerálom ki be kapcsolom nyomogatom a lenti nyilat csak brahiból különösebb rendszer nélkül míg előjön a képernyő....tehát mit jelentsen ez?sehogy se tűnik normálisnak.

köszönettel venném a válaszokat előre is.



2013. nov. 18. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hardware hiba, gariba vidd vissza.
2013. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen én is tervezem csakhát mi van akkor ha éppen abban az időperiódusban nem lesz vele gond...közröhej tárgya leszek hogy mit panaszkodom mikor semmi baja....aztán mire hazaérek magint sza.rakszik majd
2013. nov. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!