Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó sony xperia telefono...

Milyen jó sony xperia telefonokat tudtok nekem javasolni?

Figyelt kérdés
maximum 50000 forintot tudok rá gyűjteni,többet nem,viszont szeretném ha jó lenne.leginkább netezésre é sok sok játékra,zenehallgatásra használnám,de azért nem árt ha vannak jó funkciói. tehát nem ilyen lefagyós-semmittudósra gondolok. tudtok nekem segíteni? előre is köszönöm :) 13/L

2013. nov. 18. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Xperia L

Dual core, 1 Ghz

10000 Pont AnTuTu-ban.

2013. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. jaj azt kifelejtettem,hogy ne olyan selejt kamerája legyen,nem kell a nagyon erős,de hogy tudjak vele fényképezni,plusz előlapi kamera mindenképp legyen rajta min 3 megapixel :) galaxy mini után kéne :D de köszönöm a választ,az xperia l-t meggondolom,jónak tűnik
2013. nov. 18. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Xperia L. Ha nagyon nem tetszene mégsem, maximum egy használt S-t tudok ajánlani helyette.
2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak képek, amiket Xperia L-el készítettek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is az L-t mondom és az szerintem tökéletes lesz neked :D
2013. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) szerintem meg vagyok győzve. akkor már csak egyetlen kérdésem lenne: annak az előlapi kamerája is jó? az fontos lenne :/
2013. nov. 18. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

"előlapi kamera mindenképp legyen rajta min 3 megapixel"

Csúcskategóriás készülékekben sincs 3 megapixeles előlapi kamera, nemhogy az 50000-es árkategóriában.

Pózolj szépen a tükör előtt, mint a többi kislány.

2013. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó,rosszul írtam,elnézést :D 0.3 mpx-re gondoltam,de elírtam.
2013. nov. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!