Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 replika,...

Samsung Galaxy S3 replika, hívás után nem kapcsol be a kijelző! Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval a tünet a következő. Megy a telefon normálisan ahogy az kell, de ha mondjuk hívást indítok, vagy fogadok, elsötétül a kijelző, és nem is jön vissza.Illetve csak ha nyomkodom a gombot, néha felvillan és látszik hogy a telefon működik csak képet nem ad.Ha kiveszem az aksit és újra índítom a következő hívásig minden rendben, aztán kezdődik előlről.Egyébként nem duál sim-es, ha ez jelent valamit.

2013. nov. 18. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Replikátol nem tudom mit vársz. 35 ezerért lehet venni lumiát, persze nem csúcs készülék, de legalább nem fagy, és megy rendesen. Ilyen árban androidos telót venni öngyilkosság.
2013. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzàszòlàst azonban a problèmàmat ez nem oldja meg. És mint írtam a telefonnal egyèbkènt meg lennèk elègedve, ha nem lenne ez a hibàja. Ha ezt is sikerülne orvosolni, akkor perfect.
2013. nov. 19. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, egy kínai klóntól mit vársz.
2013. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan, azt amit én várok egy telefontól, akár ettől is, azt tudja.Egyébként nézz utána hogy nem egyedi a probléma, például ZTE Skate is csinálja, csak amíg arra valaki tudta a megoldást, erre már nem annyira. A kérdést azért tettem fel hogy hátha valaki tudja a megoldását, vagy azt hogy egyáltalán orvosolható-e. A fikázás meg nem volt a kérdésben, nekem ez jutott, hidd el jobban örülnék egy eredetinek, de ha már van szeretnék vele kezdeni valamit.
2013. nov. 19. 18:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát senki nem tudja a választ? Segítséééééég!

Sajnos még azóta sem sikerült megoldanom. :(

2013. nov. 24. 04:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe.
2013. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!