Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a Samsung galaxy note...

Van a Samsung galaxy note 3-nál jobb telefon jelenleg?! Nem hiszem! (biuonyíték bővebben)

Figyelt kérdés

[link]


Azért ez mindent elàrul szerintem.Se az Iphone 5,se a Nokia lumia 1520 nem jobb a note 3-nàl,csakhogy élvonalbeli vetélytàrsakat hozzak fel.Ti. mit gondoltok?Szerintem 1 hònap alatt 5 milliò(!) azèrt

elég beszèdes mennyiség.


2013. nov. 19. 08:01
 1/8 A kérdező kommentje:
*bizonyìték
2013. nov. 19. 08:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Note 3-nak egy baja van, hogy a samu felirat díszeleg rajta.

Nagy sok barátom van, aki Samus tablettel vagy s4-el nyomul, vagy note 2 vel.

Pár hónapig örömködés, utána anyázás. Egyiknek nem müködik a vágólapra másolás, elvitte a szervízbe, ahol azt mondták semmit se tudnak vele tenni. 5-6 havonta újra kell rakni a telót.

Voltam androidos, de azért elég komoly hibák voltak anno és most is. Valahogy egy nyolcmagos octa procival se sikerült kiküszöbölni, hogy ne akadjon be a jobbra balra lapozás. Ezt többször is sikerült látnom.

A touchwiz egy hulladék, nagyon jó funkciók vannak benne, de elrontják a rendszert.

2013. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone-nál lehet, hogy van teljesítményben jobb telefon, de! Megbízhatóbb,komolyabb,stabilabb,elegánsabb telefon nem létezik. Az egyszerűségéről nem is beszélve.
2013. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért is nagyon jó a Note 3 mert telefon és tablet egyszerre.Meg van hozzá S Pen.Hasonó hardverrel van más telefon de a Samsung a legapróbb részletekre extrákra is figyelt.Persze minden modellből amiből eladtak már 50 milliót akad pár száz hibás darab de ennek csak töredéke javíthatatlan.Ez más gyártó telóira igaz.
2013. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 "első pár hónapban örömködés, aztán anyázás" gyönyörűen megfogalmaztad, és igazad is van. Minden egyes szavaddal egyet értek. 3 szarszungom volt, nem csak alsó kategóriás, hanem s3-am is volt. Nem is pár hónap, csak kb 2 hét után jött az anyázás.
2013. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és note 3 helyett nexus 5-öt vennék mert olcsóbb és jobb.
2013. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!2. és 5. vàlaszolò!Pontosabban mire gondoltatok?Meghibásodik vagy mi?Nem vagyok egy nagy telefonguru sorry. :D
2013. nov. 19. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy Samsung telefonommal sem volt baj. Most Galaxy W-m van, amit holnap cserélek le Note 3-ra. Fórumon vagyok ahol a felhasználóknak ilyen telefonja van és egy bajuk van vele, hogy még nem tudják biztonságosan root-olni. :D Amúgy meg tökéletesen meg vannak elégedve vele.
2013. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!