Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Samsung galaxy s4 klónról...

Péter29 kérdése:

Üdv! Samsung galaxy s4 klónról mi a véleményetek? érdemes lenne megvennem 35000 ft-ért? Ha valakinek már van ilyen közületek írj kérlek!

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyed ha ennyi eszed van!
2013. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A 35000 nem lenne sok érte, azonban, annyiért már kapsz nem klón telót is.

Csak azért írom ezt mert nemrégen hozzám került egy S3 klón, ráadásul abból is a jobbik fajta nem a dulal simes, mégis valószínűleg Proximity sensor hibás ugyanis hívás után nem kapcsol vissza a kijelző hanem sötét marad. Bár ez lehet hogy csak egyedi probléma, viszont a tanulság megvolt, ugyanis bárhova mentem senki nem tudott segíteni a bajomon, ergo ha valami elromlik nem biztos hogy javítható.Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi féle klón van. Van amit jól összeraktak és egy kulturált hardveren, egész normálisan fut az android és amit telepítesz rá, meg van az összegányolt, szétesős fajta, ami még egy s5230 ellenfele se lehetne. Nyilván ez utóbbit kerülni kell, az előbbin meg el lehet gondolkozni, hogy vajon megéri-e vagy kapható nála jobb is.
2013. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi féle klón van, hogy nem lehet így eldönteni.Esetlen linkelnéd hogy te melyikre gondoltál ?

Amúgy ennyiért rendes mobilt is lehet venni, nem klónt

2013. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ! hát.. ezek után nagyon megfontolom hogy megvegyem-e !!! :) de itt a link ahol kinálják

[link]


azt mondta hogy 1 hét garit ad rá és hogy lehet ezt a fajta klónt javitani meg hogy az eredeti s4 aksija jó hozzá ..

2013. nov. 20. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

neeee, ne vedd meg.

Inkább egy alcatel 915-öt, vagy bármi más androidos telefont 35k-ért.


Azt ugye tudod, hogy az nem az eredeti doboza, illetve ez egy S4 hamisítvány.

Olyan mintha eredeti feliratú márkás ruhát akarnál venni.


Nekem egyszer volt a kezembe egy ilyen klón.... egy hulladék.

Mellesleg ha összeomlik a telefon akkor azt nem is olyan egyszerű újrahúzni, mivel kinai oprendszer van rajta, még csa nem is android.

Rengeteg hibát fogsz észrevenni pár nap alatt.


Én ilyen hibákat vettem észre pár óra altt:

szar kamerafelvétel, elmosódott kép, fényképezőgép többször leáll váratlan hibával,wifi elveszti a jelet, hamar lemerülő akksi, a telefon 16GB tárhelyet ír ki, valójában csak 14mb volt, kamera csak 5mpx-es.


Miután megvetted a telefont, arra készülj hogy soha többet nem látod akitől vetted,

mivel az ára 50k alatt van, a rendörség sem fog veled foglalkozni.


Inkább bármi mást ami nem klón.


Remélem megfogadod a tanácsomat.

2013. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!