Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vásárlása online oldalon...

Mobil vásárlása online oldalon keresztül? Melyik oldal megbízható? Samsung Galaxy S3 Minit szeretnék online rendelni.

Figyelt kérdés
Aki várásolt már netről online shopon keresztül, írja meg melyik oldalt ajánlaná. Olvastam az olcsóbbat.hu oldalon véleményeket, de voltak rosszak is.. hogy nem működött a készülék, aztán ki sem akarták cserélni, meg volt olyan vélemény is aki azt kapta amire számított és nem volt semmi gondja. Samsung Galaxy Trend S7560 telót szerettem volna eredetileg, de úgy felment az ára mostanra, hogy nem érdemes olyat venni, 58 000 Ft.. míg a Galaxy S3 Mini csak 48 000 és az szerintem sokkal jobb teló.. akkor már inkább azt választom ennyiért..

#vásárlás #webshop #Samsung Galaxy S3 mini #Samsung Galaxy Trend S7560
2013. nov. 21. 05:29
 1/3 anonim ***** válasza:
www.ujgsm.hu én is onnan vettem a telómat ha Budapesre kéred a szállítás ingyenes ha országosan akkor 3000ft.
2013. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal gondolom tisztában vagy, hogy 48-ért csak bolti garanciával kapsz és áfa nélkül veszed (azaz már egyszer eladták a telefont).
2013. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, 48-ért kamus a dolog..
2013. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!