Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemény az alábbi 2...

Mi a vélemény az alábbi 2 telefonról, B9500-1 MTK6575 és M35H MT6517 és a cégről?

Figyelt kérdés

Telefonálásra, sms írásra, netezésre kellene.


[link]


[link]



#androidvásár #B9500-1 #M35H #MT6517
2013. nov. 21. 12:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem jótanácsokat kértem, főleg nem olyanoktól, akik ki nem állhatnák az érintőkijelzőt, vagy akiknek a min. 100e körüli telefon a valamire való.

Véleményeket kértem olyanoktól, akiknek ilyesmi telefonjuk van.

2013. nov. 21. 15:27
 12/20 anonim ***** válasza:

Volt hasonló képességekkel megáldott telefonom, soha többet. Ami úgy kezdődik, hogy 256MB ram és rom felejtsd el. Mindegy mi van mellette, nem szabad megvenni. Aztán eladtam haveromnak, kipótoltam vettem használtan egy Desire S-t, több ram, jobb proci, egy élmény használni. Végre egyből elindul a tárcsázó amikor telefonálni akarok, ha sms-t írok nem kell órákig várni míg hozzá tudom adni a címzetteket, a böngésző nem dobál vissza a főoldalra ha nagyobb méretű kép töltődik be az oldalon és még lehetne sorolni mennyivel is jobb telefon. Még úgy is, hogy lassacskán egy 3 éves modellről van szó.

Megéri inkább egy jó állapotú használt telefon, mint egy új, olcsó, vacak. Vagy ha mindenképp új kell, akkor el kell fogadni a tényt, hogy 40ezer alatt bizony alig van épkézláb telefon a piacon.

2013. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

A mostani telefonomban 256 MB a RAM, de azon még 1.6-os Android van.


És pl ezek? 512 RAM van mindegyikben


[link]


[link]


[link]

2013. nov. 21. 17:02
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezek már határozottan jobbak. Az a ZTE elég tetszetős darab.

Vagy itt van még ez a Lenovo

[link]

2013. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

te meg vegyél vissza...

belinkelsz full gagyi használhatatlan vackokat, értelmesen válaszolnak, és még neked áll feljebb.

ha nem bírod elfogadni hogy 20ezerből nem lehet TELEFONT venni, hanem csak papírnehezéket, az meg a te bajod.

Megveszed ezekközül akármelyiket, 2nap múlva jössz ide sírni hogy mi romlott el...

2013. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Te meg menj máshova unatkozni.
2013. nov. 21. 18:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Tipikusan az a kérdező vagy, akin lehetetlen segíteni. Hajrá, vedd meg valamelyik kínai csodát, aztán várjuk a "ménemmegy?" kérdést.
2013. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta kérdező vagyok. Inkább a válaszolók nem azok, akik használtak már ilyen telefont. Ennyi erővel a 100-200 ezres telefonokat is lehetne szidni, hogy a név miatt bármennyit elkérnek értük, stb. Nem hiszem, hogy a 40 ezres LG L7-tel szarabb lenne telefonálni, sms-t írni, netezni, mint a 150 ezres akármivel. Nem csak az olcsót lehet szidni.
2013. nov. 21. 19:10
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem azért szidom mert olcsó, hanem azért mert gyakorlatilag ipari hulladék. És mint írtam van tapasztalatom a replikákkal. És nem jó tapasztalatom van velük. De ha az nem győz meg, hát vedd meg. Az okos ember a más kárán tanul.

A drága telefonokról. Én például nem vennék 100k-ért telefont. Ha nagyon akarnám, megengedhetném magamnak, de az már nem nyújtana olyan plusz élményt, amit egy olcsóbb telefon, és a másra fordított maradék pénz. Viszont olcsó gagyit sem vennék, mert tapasztalatból tudom (más kárán...), hogy abból csak a vesződés van. Én meg használnám is a telefont (kicsit többre, mint telefonálás, sms-ezés meg facebookozás). Szerintem a normális, már használható telefon 40000 körül kezdődik, és 70-80000 fölött meg nem éri meg telefont venni. És főleg nem ilyen kínaiak által kínaiaknak tervezett vackot vennék, amik tényleg arra jók, hogy ha pár hónap múlva elromlik, akkor újat vegyél. Igaz így legalább mindig új telefonod van, csak épp használni nem jó őket.

2013. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A telefonnal nincs gond, magával a céggel van, 3 hónapnál többet vártam amíg megjött a csomag és amikor postai nyomon követést kértem 3szor telefonáltunk és kb 20 üzenetet küldtem mire el tudták küldeni, úgyhogy.....
2013. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!