Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon mit kell...

Androidos telefonon mit kell beállítanom, hogy használjam a UPC mobilinternetet?

Figyelt kérdés
A UPC weboldalán levő leírás szerint beállítottam, de az, sajnos nem működik (lehet, hogy csak akkor lenne jó, ha a stickkel együtt használnám, én meg, csak a kártyát tettem be a mobilba). A telefonon az Android 4.1.2 fut.

2013. nov. 21. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Upc mobilinternet(és minden hasonló mobilnet) nem működik telefonkészülékben csak USB stick-ben mert használata erre van optimizálva.

És mielőtt megkérdeznéd megválaszolom hogy semmikép sem lehet a sticket összekötni a telefonkészülékkel tehát csak és kizárólag pc-n/laptopon/netbookon/tableten működik.

2013. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az előző androidos telefonom mégis tudtam használni, a UPC mobilinternetet, csak most, újat kaptam és elfelejtettem a beállításokat.
2013. nov. 22. 08:13
 3/9 A kérdező kommentje:

Megvan!

Sikerült beállítanom! Most már tudom használni az okostelefonomon is.

2013. nov. 22. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia, akartam írni, hogy menj be a upc hez (ha van valahol irodájuk, vagy egyéb 'üzletük'

és ott meg csinálják, ugyan ez volt a telenoros netemmel :D

de látom már megoldottad, viszont az első válaszoló elég gázul bebizonyította, hogy fingja sincs miket hadovál xD

2013. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Korábban így is tettem, de most nincs rá időm, hogy bemenjek a UPC ügyfélszolgálati irodájukhoz. Egy másik oldalon, már megválaszolták. Lényege az, hogy mobilinternet.upc.hu -t kell beírnom és nincs semmi extra (én amúgy, a többinél, a Vodefone előfizetéses internet beállításokat adtam meg és azzal működik is).
2013. nov. 22. 17:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Egymás után kapom a privát üzeneteket, hogy hogyan sikerült beállítanom.

Az igazat megvallva, kb. 2 év távlatából, már én sem emlékszem rá. Az újabb telefonokban, már semmit sem kell beállítanom, csak beteszem a SIM kártyát és már, meg is van!

2015. márc. 2. 19:56
 7/9 anonim válasza:

Android 4.4-en a következőképpen kell beállítani:

Beállítások / További beállítások / Mobilhálózatok / Hozzáférési pontok nevei


Itt felveszel egy újat, az alábbi paraméterekkel:

Név: mindegy

APN mobilinternet.upc.hu

Szerver: *99#


Mást nem kell beállítani, újraindítod a teléefont és működnie kell.

2015. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A UPC Freedom csomagoknál az APN:



internet.hu.upcmobile.com

2015. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attila12394 válasza:
Szia, én amikor beteszem a kártyát, bekapcsolom a telefont, akkor kér valamilyen kódot, de ha beírom a pin kódot, azt nem fogadja el. Mi lehet a baj?
2015. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!