Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy iphone-t a...

Rendeltem egy iphone-t a netről honnan tudjam, hogy nincs tiltva és nem lopott?

Figyelt kérdés
Csak a telefon és egy adatkábel volt a telefonhoz, se doboz semmi. Nem tudom feloldani mert kódot kér de az nem volt se a csomagba és e-mailen sem kaptam választ a kérdésemre.

2013. nov. 21. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem volt egy okos döntés az biztos. Bekapcsolva kaptad meg? Nem lehet, hogy kamu telefon?
2013. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nah, ezért nem szabad telefont netről rendelni magánszemélytől.

Csak is a személyes átvétel az amikor TALÁN nem vernek át. de legalább kiderülnek az ilyen apró turpisságok, mint hogy kódolva van a telefon.

Gratulálok. Tanulópénz volt.

2013. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést még vásárlás előtt kellett volna feltenni.

:s


Mennyiért történt az adás-vétel?

2013. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be van kapcsolva a telefon és a töltést is veszi csak a billentyűzárat nem tudom feloldani
2013. nov. 21. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor tuti lopott.

Ellopták és mivel le volt kódolva így a tolvaj sem tudott vele mit kezdeni.

Csúnya bukta. Ráadásul ha nincs adásvételi még orgazdaságért felelősségre is vonhatnak. Aztán bizonyítsd be, hogy te jóhiszemű voltál.

Nem vicc, csúnyán szívhatsz vele.

Bár lehet, hogy külföldi függő a telefon.


Alaplapot lehet benne cserélni és, akkor használható lesz. De az meg drága mulatság. Esetleg alkatrésznek el tudod adni.

2013. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudod hacktivatelni ,de az ios verziótol függ,ha lopott a telefon akkor sajnos tényleg ráfáztál...

Iphone hanyat rendeltél?

2013. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!