Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Corby-ról? Van esetleg valakinek ilyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 17:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
55%

Rossz felbontása van a kamerának nekem nem nagyon tetszik osztálytársamnak van:S nem tud túl sok mindent:S

15/L

2009. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

sztem akk is jó teló...(L)..xD

és nem mindig a kamerát kell nézni..h mien minőségű

2009. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én nem rég kaptam, és ímádom <3 A kamerája átlagos, nincs gond vele. Nagyon aranyos, és cserélhető a hátlapja. Mindegyik szép, csak ajánlani tudom :)
2009. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előző 2 válaszolóhoz. :)

sztem nem is kell jobb felbontású kamera ebbe a telóba...igy megéri az árát...gyönyörű képeket készít...ha jobb lenne a felbontása a kamerának akkor sokkal drágább lenne...

sztem Ő igy jó és kész.

Kellemes Ünnepeket!:)

2009. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, és imádom. Semmi gond nincs a felbontásával sem, nagyon szép képe van. :)
2009. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is most vettem egy ilyen telefont és nagyon meg vagyok vele elégedve semmi baj nincs vele!!

Praktikus és szép.

C

2009. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vettem egy ilyen telefont és semmi bajom nincs vele. Praktikus és szép. Csak ajánlani tudom!!!!
2009. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
72%
Megengedtek egy kérdést? :$ Lehet én is ilyen telefont szeretnék vásárolni, kérdésem az lenne hogy gyors az internetezés rajta? Játékokat lehet leszedni hozzá?
2009. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Imádom! :) De még csak két hete van meg, túl sok tapasztalat nincs, de nagyon jó! 21/L
2010. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem is Corbym van, kategóriájában az egyik legjobb. Én szeretem, egyszerű kezelni, átlátható a menüje, szép képeket csinál stb. Semmi probléma nincs vele, a célnak megfelel, akinek pedig nem tetszik, hogy színes, az rakhat rá fekete hátlapot, hogy szolidabb legyen. Mindent összevetve, ha 30e körüli árban keresel érintős telefont, mindenképpen megéri és szeretni fogod! Akinek pedig ennél jobb kell, az szánjon rá többet. :) L/18
2010. máj. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!