Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Corby-ról? Van esetleg valakinek ilyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 17:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nos, én már eléggé megbántam hogy azt vettem. Ha kibővíted (a limiten belül maradva) lelassul, néhány helyen kifejezettem érdekes megoldások vannak benne, a médialejátszó tele van apró bugokkal, az egyetlen ami miatt mégis nagyon jó, hogy sokáig kibírja az akku, akár folyamatos terhelés mellett.
2010. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem is az van.

Pink. Kaptam hozzá egy sima pink és egy fekete hátlapot. Tartalék:)

Nagyon jó az akuja. Nem fagyott még be.

Elég gyors is. bővithető mem. Jó zenelejátszó. Kamera fényképező átlagos, nem rossz. Főmenű stílusa betűtípus beállítható. szeretek vele smsezni. USB nem jár hozzá de lehet venni. Widget. Közösségi oldalak (facebook twitter) = internet. FM rádió viágóra meg más sorolhatnám:D

2010. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!