Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Sony...

Szeretnék venni egy Sony Ericsson W380i telefont. Milyen hibái vannak? Megérné ilyet venni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm.
2008. júl. 10. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
2008. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi =)
2008. júl. 11. 20:05
 3/10 anonim válasza:
Szija! Szerintem ez egy nagyon jó telefon, szép kívülről is, belülről is. Annyi a probléma vele, hogy nincs rajta kamera, csak videólejátszó. De szerintem ez bőven elég... vagyis.. embertől függ... A zene szépen szól rajta, jók a gombjai, kívülről irányíthatod a zeneszámok lejátszását és közben rezegnek is a külső gombok. Van rajta bluetooth is. Infra nincs, de az az újabb telefonokban már szinte egyikben sincs.
2008. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

szija! én is ezen gondolkozom de különböző véleményeket olvastam,hogy jó a kamerája és hogy elmosódik: [link]


valaki ezt tudja cáfolni? nemtudom hogy neked ez szempont e de itt megtudod nézni mások tapasztalatait,gondolatait.

2008. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sziasztok! kamera van rajta. videófelvevő nincs. a kép nem elmosódott, csak akkor, ha be van állítva éjszakai módra és te rángatod a telefont fényképzesés közben. egyébként tényleg szép képet csinál
2009. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van csak lilába:Dés imádom
2009. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem ilyenem van, imádom. Hang szuper, kamera képe is jó átlag mobilhoz képest. A legjobb, hogy kívülről is irányítható a lejátszója, és nagyon ütős a "gesture control" is (ha csörög/ébreszt, akkor csak el kell húznod felette a kezedet és lenémítja/szundira teszi magát - én nem tudom megunni).
2009. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van (lilába). Nagyon szeretem, nemtudnék megválni tőle. Eddig nemvotl vele problémám.

Ahoz képest,hogy 1.3megapixeles csak a kamera, sokkal jobb képeket csinál mint az előző 2megapixeles telóm (SE. V640i).

Érdemes megvenni ;)

2009. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez igy van kamera naon jó zene lejátszó, is csak a külső kijelző romlik el 2 hónap után!!sya
2011. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a 3dik telefonom volt.Most vettem valami hiper uj extra minden ize nokiat de annyira hianyzik, hogy elcserelnem erte ezt az 5 mp telom, Nem onszantambol csereltem le csak annyi az egesz h elvesztettem. Nekem 2 es fel evig volt es a kulso kijelzojenek semmi baja nem lett..... Igazabol kiejtettem az elso emletrol es megverte az eso mert nem vettem eszre hogy kiraztam de miutan megkaptam bekapcsoltam es ment. En imadtam es nem csak lilaban van nekem feketeben volt.
2011. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!