Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek sony ericson xperia...

Vegyek sony ericson xperia neot karácsonyra vagy másik telefont?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett mind kinézetre mind tudásra a neo..ugyanazt tudja mint az arc csak kicsit másképp néz ki és a telenornál már egész jó áron meg lehet venni,mostanában lesz szülinapom de szinte kizárt hogy arra megvegyék a szüleim..nem fog hamar elavulni az a telefon?Mert néztem a paramétereket hogy szinte mindenből a legfrissebb van rajta jó persze van már két magos processzor de én 60 ezernél semmiképpen nem szeretnék többet adni érte..vagyis persze hogy szeretnék de a szüleim nem fognak.Jó ez a telefon?Esetleg ajánlanátok helyeket ahol olcsó?
2011. okt. 15. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem megveheted, igazán jó kis teló. az meg h nemsokára elavul ez is azzal ne törődj mert ha ez miatt veszel másikat akkor havonta cserélheted őket. lehet h elavul majd de tud annyit h kb 1 év múlva sem fogsz vele szégyenkezni. nekem már több mint 2 hónapja megvan és megvagyok vele elégedve és húsvétig nem valószínű h lecserélem.

azt meg h hol az olcsóbb nem tudom mert én is 80ezerért vettem újan 1 használt mobilosnál. talán nézz meg pár külföldi oldalt is meg min 3-4 használt mobilost mert sok eltérés lehet köztük árban.

2011. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg!
2011. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mate01 válasza:
Helló azt szeretném kérdetni hol lehet kapni 60 ezerért neo-t ?:) 60 ért amugy elégjó ár
2011. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát előfizetés nélkül 76 a telenornál így csak simán kártyás..amit szerintem olcsóbb helyen kétezerért függetlenítenek..míg a media marktban 110 ezerért láttam amihéz képest az mindig jobb ár.És 1 év előfizetéssel van 60 körül
2011. nov. 23. 19:30
 5/5 A kérdező kommentje:
De valószínűleg inkább a galaxy s-t választom..nagyon lement az ára és külsőre is jobban tetszik..és igaz hogy régi de még mindig az élvonalban van..persze vannak jobbak de nekem több mint tökéletes.
2011. nov. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!