Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudja, hogy egy ilyen...

Ki tudja, hogy egy ilyen (lentebb linkben) micro SD kártya milyen telefonokkal kompatibilis? Mert nem találok róla sehol sem anyagot.

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy "Samsung 32GB Micro SDHC Pro up to 70MB/s Class 10"


és egy Galaxy S4 mini telefonba szeretném, de a media marktban nekem egy csávó azt mondta, hogy ez a telefon 20 MB/s-et sem tud, azaz nem éri megvenni hozzá a gyorsabb kártyát mert ugyanolyan lesz mint a sima MB/s-es kártyával.


Ez tényleg így van, vagy hülyeséget beszélt?

Mert én furcsállnám, hogy a samsung úgy csinálna meg egy új okostelefont, főleg az s4 szériában, hogy nem tudná kihasználni a saját kártyájukat.


Válaszokat előre is köszönöm



2013. nov. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb. bármilyen micro SD-s készülékkel kompatibilis, ez a leggyorsabb írási olvasási sebességre képes.

Aztán vannak készülékek, amelyek ezt nem tudják/fogják kihasználni, mert lassabbak.

Ennyi...

2013. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen értem, de én arra vagyok kíváncsi, hogy az s4 mini az képes-e olvasni? mert nekem az van, csak nem találok róla anyagot. Köszi a választ egyébként
2013. nov. 22. 16:01
 3/4 A kérdező kommentje:

*képes-e kihasználni-e teljesen ezt a 70 mb/s-es sebességet.

Tudom, hogy olvassa, meg kompatibilis, bocsi, rosszul tettem fel a kérdést.

2013. nov. 22. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszél. Hd videó rögzítéséhez class 10es kártya ajánlott.
2013. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!