Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s, vagy Iphone 5c?...

Iphone 4s, vagy Iphone 5c? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az ára most mindegy,de nem tudom hogy melyiket válasszam.

Esetleg szóba jöhet a sima Iphone 5. De azt nem nagyon nézegettem még.


2013. nov. 23. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A "sima 5" es az 5c kozott csak a tokozatban van kulonbseg,viszont az 5-ot mar hivatalosan nm forgalmazzak,csak az elfekvo keszleteket adjak el . Ha e ketto kozott gondolkodsz,akkor inkabb az 5-os soroatt valamelyik tagja,de ha tenyleg nem szamit a penz,akkor miert nem 5s ?
2013. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4-et meg 4s-t már ne vegyél. 5c-t nem vennék olyan kis komolytalan telefon vagy nem is tudom. és ha tényleg nem számít a pénz akkor 5s.
2013. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet velem van a gond, de nekem nincs problémám az 5c harsány színeivel, talán csak a feketét hiányolom a palettáról. Összeállítási minősége is teljesen jó, nem feltétlen van azzal probléma, ami műanyag (Lumiák is egyben vannak). Viszont az 5s annyival előremutatóbb lett, hogy inkább azt választottam...

Ha 5s már túl drága neked, 5c-t vedd. Ahogy már írták, 5c lényegében egy 5 műanyag házban, kicsit nagyobb akkumulátorral. 4S-t már semmiképp ne vegyél, ha megengedheted az 5c-t, elvégre 2 éves telefonról beszélünk...

2013. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4S-em van és tökéletesen működik, minden jól fut rajta.

A 4S és az 5C között nem tudnék dönteni, mert az 5C felé a hardver miatt hajlok, a 4S felé pedig a minőségi készülékház miatt. Én a helyedben egy "sima" 5-öt vennék, mert ugyanaz mint az 5C csak nem műanyag. De ez csak az én véleményem :)

2013. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Megmondom őszintén, hogy nekem nem tetszik az 5s. Meg az ára is azért kicsit drága... De akkor már Sima Iphone 5-öt nem tudok venni?

Leírnátok nekem az Iphone 4s az iphone 5 és az Iphone 5c árát? ELŐRE IS KÖSZI A GYORS VÁLASZOKAT!!!!!

2013. nov. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!