Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele esett a vízbe a telefonom...

Bele esett a vízbe a telefonom amint tudtam kikaptam (be volt kapcsolva) mindent kiszedtem belőle. Mit tegyek? Tönkre ment végleg?

Figyelt kérdés
Bele esett a vízbe a telefonom. Be volt kapcsolva ahogy tudtam kivettem. (1 percig se volt víz alatt) Rögtön kivettem az aksit stb. Át törölgettem. Be tudom kapcsolni nagy nehezen pár próbálkozás után de nem érzékeli, hogy hozzá érek a képernyőjéhez. Mit tudnék tenni? Végleg elromlott? Meg tudnák javítani nekem ? Ha igen, mennyiért ?

2013. nov. 23. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak sanyi.
2013. nov. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"1 percig se volt víz alatt"

Az sok.

És nem is reménykednék a javításban.

Alapvetően ázott telefont nem érdemes javítani.

2013. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Nem 10 perc után kellett volna kapcsolgatni. Pár alkalommal le lett itt írva, hogy 3-4 napig rizsbe kell rakni darabokra szedve....
2013. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!